Karty

KARTY SUZUKI
obrazkowe karty do utworów z I książki

Karty Suzuki na sprzedaż

Aby ułatwić najmłodszym dzieciom naukę gry na instrumencie w Metodzie Suzuki, naukę rozpoczyna się od słuchania utworów a następnie śpiewanie ich jako piosenki nadając im tekst. Nauczyciele, którzy wprowadzali Metodę Suzuki w Polsce, wymyślali teksty do utworów, które krążą wśród suzukowej społeczności. Jednym z narzędzi wspierających naukę gry na instrumencie i codzienne ćwiczenia, są właśnie karty obrazujące te utwory.

Przedstawiam komplet autorsko opracowanych kart do I książki Suzuki. Do każdego utworu, zgodnie z tytułem i tekstem piosenki, dopasowałam odpowiedni obrazek. Już na etapie słuchania czy śpiewania można pokazywać go dziecku za każdym razem. Połączenie obrazu z dźwiękiem i słowami, utrwali się dziecku w pamięci, a sam rysunek można różnorodnie wykorzystać jeszcze przez długi czas ćwiczeń.

Komplet zawiera 22 karty. Każda z kart ma wymiary 105x148mm (format A6). Na awersie znajduje się obrazek, a na rewersie klucz wiolinowy. Karty wydrukowane są na grubym białym papierze (grubość papieru jak w przypadku kartki pocztowej – 300g/m2) oraz są zabezpieczone na awersie przyjemną w dotyku folią soft touch. Karty znajdują się w szarym tekturowym pudełku o wymiarach 10,5×15,5 cm. Pudełko ma klapkę z wyciętym półkolem, które ułatwia otwieranie pudełka. W środku jest pasek tektury, ułatwiający wyjęcie kart z pudełka.

Cena kompletu: 40 zł

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem kompletu Kart Suzuki, wyślij maila kontakt@elzbietakolny.pl